O nas

Kancelaria Krzeszewski & Partnerzy od kilkunastu lat działa na rynku, z sukcesami realizując projekty dla podmiotów w Polsce i poza granicami kraju. Oferujemy kompleksowe rozwiązania prawne i doradztwo biznesowe dla inwestorów oraz wytwórców energii ze źródeł odnawialnych w istniejących instalacjach.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie umożliwiające skuteczne wsparcie dla istniejących, jak również dla planowanych projektów OZE.

Realizujemy usługi wspierające działania podmiotów w zakresie spraw prawnych i regulacyjnych, jak też negocjowania umów na sprzedaż energii elektrycznej.

W oparciu o bogate doświadczenie z zakresu koordynowania działań prawnych stworzyliśmy Kancelarię łączącą nowoczesny sposób funkcjonowania z tradycyjnymi wartościami. Dzięki takiemu modelowi zarządzania Klienci mają zagwa­rantowany najwyższy standard usług.

Profesjonalne podejście do spraw Klienta oraz wysoka wiedza merytoryczna umożliwiają nam świadczenie usług, uwzględ­niających nie tylko aspekty prawne, jak również biznesowe. Wieloaspektowa analiza problematyki, kompleksowa oferta usług po­łączona z maksymalnym zaangażowaniem naszego Zespołu, pozwalają na efektywną finalizację powierzonych nam przedsięwzięć oraz projektów. Dzięki takiemu podejściu skutecznie realizujemy priorytetowy cel, jakim jest zaspokajanie potrzeb Klienta i działania w obronie jego interesów.

Działamy i obsługujemy podmioty prawne na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Świadczymy usługi w języku: polskim, angielskim, niemieckim i chińskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług.