Z wielką satysfakcją informujemy o roli naszej kancelarii jako partnera merytorycznego w stworzeniu poradnika „Kodeks pracy 2021”, który został wydany przez Ringier Axel Springer Sp. z o.o.!

Praktyczny poradnik „Kodeks pracy 2021” obejmuje nie tylko aktualny stan prawny. Uwzględnia również komentarze do zagadnień z prawa pracy, które zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa były niejasne, zarówno dla pracodawców, jak i dla zatrudnionych.

Znajdziecie tam Państwo odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

– Czy muszę zgodzić się na pracę zdalną?

– Ile godzin dziennie muszę wykonywać podczas pracy zdalnej?

– Czy mogę nie zgodzić się na obniżkę pensji?

– Czy pracodawca może mnie wysłać na przymusowy urlop wypoczynkowy?

– Czy w izolacji (kwarantannie) mogę pracować?

I wiele innych odpowiedzi.

Poniżej okładka – “Kodeks pracy 2021 z komentarzem”.

Poza odpowiedziami m.in. na powyższe pytania, znajdziecie Państwo również informacje związane z zagadnieniami dotyczącymi:

– minimalnego wynagrodzenia na 2021 rok;

– pracowniczych planów kapitałowych;

– obniżenia wymiaru czasu pracy;

– przeniesienia pracownika do innej jednostki;

– przestoju ekonomicznego;

– mobbingu;

– urlopów;

– informacji związanych z Tarczą Antykryzysową.

Redaktorem wydania jest Justyna Łukawska. Kancelarii Krzeszewski i Partnerzy przypadła zaszczytna rola komentarza i opracowania merytorycznego.

Poradnik „Kodeks pracy 2021” można zamówić telefonicznie u wydawcy 801-99-869 lub przez internet w: księgarnia internetowa literia.pl.

Szukasz doświadczonej kancelarii zajmującej się tematyką prawa pracy? Chcesz dowiedzieć się o przysługujących prawach pracodawców i pracowników? Kancelaria Krzeszewski i Partnerzy pomaga zainteresowanym. Wystarczy skontaktować się z nami pod adresem mailowym kancelaria@krzeszewski.com lub zadzwonić pod numerem telefonu (+48) 22 100 44 58.

logo-footer