Kancelaria Prawna Krzeszewski & Partnerzy zapewniła szerokie wsparcie prawne w transakcji, na mocy której PV Wielbark z Energa OZE zawarła przedwstępną umowę dotyczącą przejęcia spółki PV Wielbark.

Spółka PV Wielbark jest właścicielem tworzonej farmy fotowoltaicznej w Borkach Wielbarskich (woj. warmińsko-mazurskie). Jej przejęcie przez Energa OZE spowoduje, że moc zainstalowana odnawialnych źródeł energii w ramach grupy zwiększy się o 8 MWe.

Realizowana inwestycja obsługiwana od strony prawnej przez Kancelarię Prawną Krzeszewski & Partnerzy dotyczy ponad 24 tysięcy paneli fotowoltaicznych rozmieszczonych na terenie ponad 15 ha w Borkach Wielbarskich. Energia wytwarzana przez PV Wielbark może zmniejszyć emisję CO2 o prawie 5 mln kg!

Kancelaria Prawna Krzeszewski & Partnerzy zrealizowała doradztwo prawne m.in. w zakresie:

  • doradztwo przy negocjacjach i transakcji sprzedaży udziałów PV Wielbark,
  • doradztwo przy budowie farmy fotowoltaicznej, w tym w ramach projektów umów na budowę farmy słonecznej;

Udział Kancelarii Prawnej Krzeszewski & Partnerzy w transakcji to efekt naszego wieloletniego doświadczenia prawno-biznesowego związanego z tematyką wytwarzania energii z odnawialnych źródeł i potwierdzenie uzyskanych przez nas osiągnięć w tej dziedzinie.

Kancelaria Krzeszewski i Partnerzy może pomóc zainteresowanym tematyką wytwarzania energii z odnawialnych źródeł. Wystarczy skontaktować się z nami pod adresem kancelaria@krzeszewski.com lub zadzwonić pod numerem telefonu (+48) 22 100 44 58.

logo-footer