KD
Adwokat

Kacper Dzik jest adwokatem od 2014 r. wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent aplikacji ogólnej w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie oraz studiów podyplomowych „Akademia Energetyki” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Kacper Dzik specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym, ze szczególnym naciskiem na doradztwo transakcyjne.

W ramach praktyki kancelarii bierze między innymi udział w projektach dotyczących nabywania i zbywania przedsiębiorstw (w szczególności procesy due dilligence oraz przeprowadzanie transakcji), ich składników, jak również udziałów i akcji w spółkach kapitałowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw, w tym w zakresie łączenia spółek.

W swojej dotychczasowej karierze doradzał i uczestniczył także w negocjowaniu wieloletnich kontraktów na dostawy alternatywnych paliw z odnawialnych źródeł energii do energetyki zawodowej na łączną wartość przekraczającą 3,5 mld zł.

Zaangażowany także w prowadzenie sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego oraz spory administracyjne z zakresu zagospodarowania przestrzennego i prawa budowlanego.

Języki: angielski.

KONTAKT